Віце-президент США озвучив небезпеки 21 століття: РФ, КНДР та ісламський тероризм

Середа, 20 вересня 2017, 19:39
Версія для друку Коментарі

Віце-президент США Майк Пенс заявив, що у 21 столітті, є ті, хто погрожують хаосом і терором, та намагаються підірвати суверенітет і безпеку, назвавши при цьому Росію, КНДР та ісламських терористів.

Про це Пенс заявив на засіданні Ради безпеки ООН в середу в Нью-Йорку.

"Президент Труман якось сказав - недостатньо просто стримувати безумців, які намагаються проковтнути весь світ. Ні, недостатньо. Треба виробити союз націй на основі справедливості й миру. І ми створили цю велику організацію ООН. Це був лозунг ООН У 20 столітті, і таким він мав залишитися і в 21 столітті. Однак підтримання миру - це не лише миротворчість, потрібні конкретні дії, потрібна рішучість всіх країн", - сказав він.

"Як вчора сказав президент Трамп, знову ми зіткнулися з тими, хто погрожує нам хаосом і терором, хто намагається підірвати суверенітет, безпеку...

У східній Європі Росія як і раніше зазіхає на суверенітет свого сусіда. Намагається силою перемалювати кордони. Радикальний ісламський тероризм як і раніше здійснює варварські дії в Барселоні, Парижі, Лондоні, на Ближньому Сході. Головний спонсор тероризму дестабілізує регіон і нагло погрожує безпеці суверенних держав. І як ми бачили нещодавно божевільний режим КНДР реалізовує свою ядерну та ракетну програму, й тепер погрожує всьому світу смертю людей. І США вдячні за те, що Радбез ООН одноголосно прийняв дві резолюції зі жорсткими новими санкціями проти КНДР", - заявив він.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп заявив під час свого першого виступу на Генеральній асамблеї ООН, що необхідно стати на захист суверенітету країн у всьому світі – від України до Південнокитайського моря. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter