Експорт товарів з України до ЄС за вісім місяців цього року зріс на 27,9%

інфографіка
П'ятниця, 20 жовтня 2017, 10:03

Експорт товарів з України за вісім місяців 2017 року склав $27,5 млрд, з них $11 млрд припадає на експорт товарів до ЄС.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила торговий представник України Наталія Микольська.

"Експорт товарів за вісім місяців 2017 року склав $27,5 млрд і збільшився на $4,8 млрд у порівнянні з вісьма місяцями 2016 року" - написала вона.

У відсотковому відношенні зростання у порівнянні з 8 місяцями 2016 року склало 21,1%.

Найбільшим партнером в експорті товарів з України є Європейський союз – його частка склала 40%. Далі йдуть Росія (9,5%), Туреччина (5,8%), Індія (5,3%), Єгипет (4,8%), Китай (4,6%).

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року експорт ЄС за вісім місяців цього року зріс 2,4 млрд доларів, або 27,9% і склав 11 млрд доларів.

 

Серед регіонів найбільшу динаміку зростання експорту до ЄС продемонстрували Київ, Дніпропетровська, Донецька і Полтавська області.

У структурі експорту з України до ЄС близько третини припадає на продукцію АПК та харчової промисловості, далі йде продукція металургійного комплексу (21,4%) та машинобудування (15,3%).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.