Британія озвучить суму за Brexit, коли ЄС погодиться на новий етап переговорів

Середа, 22 листопада 2017, 08:23

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей назве детальну суму, яку її країна готова заплатити за Brexit, коли ЄС візьме на себе зобов'язання перейти до торгівельних переговорів.

Про це повідомляє Reuters.

"Ми готові перейти до другого етапу, щоб продовжити переговори про глибоке та особливе партнерство з ЄС на майбутнє, про всеосяжну торговельну угоду з ЄС", - сказала Мей.

Напередодні британський уряд підтримав довготривалу стратегію, згідно з якою Британія буде виконувати зобов'язання, взяті під час вступу до Європейського Союзу.

"Я думаю, що це в інтересах Великої Британії та в інтересах решти 27 країн ЄС. Я думаю, що також важливо, щоб Британія та ЄС крокували вперед разом", - додала вона.

Нагадаємо, британські ЗМІ повідомляли, що Тереза Мей отримала згоду уряду подвоїти пропозицію для Євросоюзу за вихід зі складу блоку з 20 до 40 мільярдів фунтів стерлінгів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

В ЄС без розчарувань: як Польща може допомогти подальшій євроінтеграції України

Польща допомогла Україні отримати статус кандидат у члени ЄС. Проте справжні виклики ще попереду.

Рік без дозволів: що означає для України "транспортний безвіз" із ЄС

Що дає Україні "транспортний безвіз" із Євросоюзом? І чи вдасться Києву переконати ЄС зробити тимчасову лібералізацію постійною?

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".