Наступна сесія ПАЧЕС відбудеться у Києві з 28 по 30 листопада

Понеділок, 27 листопада 2017, 13:44

З 28 по 30 листопада у Верховній раді України відбудеться 50-а Генеральна асамблея Парламентської асамблеї Чорноморського економічного співробітництва (ПАЧЕС).

Про це повідомляється на сайті Верховної ради України.

Генеральна Асамблея проходитиме під головуванням віце-президента ПАЧЕС, керівника постійної делегації у Парламентській асамблеї Організації Чорноморського економічного співробітництва Людмили Денісової.

У рамках Асамблеї у перший день відбудуться засідання Бюро Асамблеї та засідання Постійного комітету ПАЧЕС.

29 і 30 листопада у залі пленарних засідань Верховної ради України відбуватимуться засідання 50-ї Генеральної Асамблеї ПАЧЕС.

Під час офіційного відкриття пленарного засідання Генасамблеї ПАЧЕС з вітальним словам до учасників звернеться голова Верховної ради України Андрій Парубій. Також на засіданні очікується виступ міністра закордонних справ України Павла Клімкіна.

Повідомляється, що під час засідання буде ухвалено декларацію ПАЧЕС з нагоди 25-річчя Асамблеї.

Нагадаємо, у липні Україна перейняла в Туреччини головування в Парламентській асамблеї Чорноморського економічного співробітництва (ПАЧЕС).

Довідково: Парламентська асамблея Організації Чорноморського економічного співробітництва (ПАЧЕС) була створена 26 лютого 1993 року. До її складу входять 12 країн, а саме: Албанія, Азербайджан, Болгарія, Вірменія, Греція, Грузія, Молдова, Румунія, Росія, Сербія, Туреччина та Україна.

Народні Збори Єгипту, Кнесет Держави Ізраїль, Народні Збори Словацької Республіки, Бундестаг ФРН, Парламент Франції та Парламент Республіки Білорусь мають статус спостерігачів у ПАЧЕС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Настав час змінити політику Берліна щодо РФ: звернення німецьких експертів до уряду

Якщо Берлін обмежуватиметься символічними реакціями на ревізіоністські авантюри РФ – це лише спокушатиме Кремль на нові неприйнятні кроки...

Найгірший з принців: як син Єлизавети II підставив британську монархію

У британській королівській родині стався ще один скандал. Проте тепер Букінгемському палацу довелося піти на безпрецедентні заходи.

Похмілля для прем'єра: як порушення карантину може коштувати посади Борису Джонсону

Через скандали навколо порушення карантину Борис Джонсон наразі ближчий до відставки, аніж будь-коли з моменту свого призначення на прем'єрську посаду.