Глава МЗС Британії: ми не можемо здаватися в питанні Криму, який РФ просто забрала

Четвер, 9 листопада 2017, 16:23

Глава МЗС Британії Борис Джонсон закликав не послабляти тиск на Москву, але водночас працювати над пошуком врегулювання ситуації в Україні.

Про це він заявив в ефірі американського телеканалу Fox News під час візиту до Вашингтона.

"Проблема України - дуже складна. Але нам не можна здаватися стосовно того, що вони (Російська Федерація – Ред.) зробили в Криму. Це була суверенна територія європейської держави. І Росія забрала її. Нам треба стояти на своїх принципах. Я знаю, що люди тут, у Вашингтоні, також у це вірять", - заявив Джонсон.

Британський дипломат зауважив, що заохочувати Росію надто рано і слід зберігати тиск на Москву.  

"Нам треба зберігати тиск на Росію з цього питання, але водночас необхідно працювати над пошуком рішення в Україні, щодо війни, яка зараз відбувається на Донбасі", - додав він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Секрети у шафі Трампа. За що ФБР переслідує експрезидента США та що йому загрожує

Першим про обшуки розповів сам Дональд Трамп, звинувативши владу в політичних переслідуваннях. Але у ФБР пояснили, що ситуація справді серйозна...

Європа без росіян: як переконати держави ЄС закрити кордон для громадян РФ

Чи можливо на загальноєвропейському рівні заборонити видачу віз росіянам? Та як забезпечити єдність усіх країн-членів ЄС в ініціативі з візовими обмеженнями?

Екоцид під час війни: ще один злочин РФ, який не має залишитися непокараним

Припинення безкарності за екоцид стане сильним сигналом для РФ. Заподіяння серйозної шкоди довкіллю є неприйнятним у будь-якій зоні бойових дій.