Німеччина передала Україні 10 унікальних аварійно-рятувальних машин

Понеділок, 22 січня 2018, 12:38

Уряд Німеччини передав Державній службі України з надзвичайних ситуацій 10 спеціальних аварійно-рятувальних машин легкого типу (САРМ-Л).

Про це повідомляє прес-служба Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

"Щоб підвищити ефективність роботи рятувальників та скоротити час прибуття на місце ДТП, уряд Німеччини в рамках проекту "Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями" передав ДСНС через Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH 10 спеціальних аварійно-рятувальних машин легкого типу (САРМ-Л)", - йдеться у повідомленні. 

Зазначається, що ці автомобілі були розроблені німецьким виробником спеціально для ДСНС.

Ще 5 одиниць техніки буде надано навесні 2018 року.

 

Автомобілі оснащені спеціальним гідравлічним та пожежно-рятувальним обладнанням, що відповідає європейським стандартам.

Також їх можна використовувати для сповіщення населення про надзвичайну ситуацію, організацію радіозв’язку в радіусі 20 км, гасіння пожежі та надання домедичної допомоги постраждалим до прибуття швидкої.

Повідомляється, що незабаром нові аварійно-рятувальні машини запрацюють на найбільш небезпечних ділянках доріг у Маріуполі, Борисполі, Лисичанську, Лубнах, Харкові та Києві.

Довідково: Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує Україну за дорученням Федерального уряду Німеччини з 1993 року. Наразі майже 300 національних та іноземних фахівців представляють GIZ орієнтовно у 20 населених пунктах України. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua