У Німеччині ультраправий політик прийняв іслам

Середа, 24 січня 2018, 10:35

Член ультраправої партії "Альтернатива для Німеччини", яка відома різкою антиісламською риторикою, прийняв іслам.

Про це повідомляє The Local.

Артур Вагнер донедавна був членом державного законодавчого комітету у Бранденбурзі. Прийнявши іслам, політик викликав справжню сенсацію, відзначає видання.

 "Альтернатива для Німеччини" стверджує, що поширення ісламу в країні становить загрозу для громадськості. На своєму вебсайті місцевий осередок партії у Бранденбурзі пише: "іслам не належить Німеччині. Ми бачимо, що ідеологія мультикультуралізму є серйозною загрозою суспільному мирові та культурній єдності".

Сам Вагнер минулого літа виступив зі звинуваченнями проти канцлери Ангели Меркель, що вона зробила велику помилку, відкривши кордони для мігрантів. Водночас Вагнер на волонтерських засадах брав участь у заходах, спрямованих на інтеграцію біженців.

У коментарі Tagesspiegel політик повідомив, що прийняття ісламу є його приватною справою.

"Альтернатива для Німеччини" публічно заявила, що не має проблем із мусульманством Вагнера. "Релігія - приватне питання. Ми віримо в свободу віросповідання, про що сказано в Конституції", - сказав"Berliner Zeitung" представник партії Даніель Фрізе.

Однак партія також підтвердила, що Вангер більше не є членом виконавчого комітету. За словами Фрізе, Вагнер недавно пішов з комітету "з особистих причин".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua