Глава МЗС Британії: немає жодних суперечностей між діалогом з РФ та її стримуванням

П'ятниця, 23 лютого 2018, 09:22

Глава МЗС Британії Борис Джонсон не виключає співпраці з Росією за умови чіткого дотримання західних принципів.

Про це йдеться у його статті до річниці захоплення Криму, опублікованій на сайті "Європейської правди".

"Чітко дотримуючись наших принципів, ми також маємо рішуче та цілеспрямовано співпрацювати з Росією. Ми маємо чітко та прямо говорити про наше занепокоєння діями Кремля. І тут немає жодних суперечностей між діалогом та стримуванням", - заявив британський міністр.

За його словами, підходи "діалогу та стримування" можуть посилювати один одного.

"Велика Британія та Росія, як постійні члени Ради безпеки ООН, несуть особливу спільну відповідальність за дотримання міжнародного миру та безпеки.

Наше гасло у відносинах з Росією має бути таким – "співпрацюй, але будь уважним". При цьому обидві складові цієї формули повинні виконуватися однаково рішуче", - наголосив глава британського МЗС.

Джонсон підкреслив, що не можна забувати про захоплення українського Криму Росією та розпалювання нею конфлікту на Сході України. Він закликав країни Заходу зберігати санкції проти РФ, поки вона не поверне український півострів.

Всю статтю міністра закордонних справ Великої Британії читайте за посиланням: "Ми знаємо, як Росія вкрала Крим, і знаємо, як діяти далі: стаття глави МЗС Британії".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік без дозволів: що означає для України "транспортний безвіз" із ЄС

Що дає Україні "транспортний безвіз" із Євросоюзом? І чи вдасться Києву переконати ЄС зробити тимчасову лібералізацію постійною?

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.