Президент ЄП пообіцяв побороти сексуальне насильство в Європарламенті

Понеділок, 12 березня 2018, 18:12
Версія для друку Коментарі

Президент Європейського парламенту Антоніо Таяні в понеділок отримав петицію із понад 129 тисячами підписів із закликом припинити сексуальні домагання в інституції.

Про це повідомляє EUobserver.

"Ми докладаємо всіх зусиль, ми будемо змінювати правила, ми посилимо правила", - пообіцяв Таяні.

Петиція, яку ініціював німецький "зелений" Террі Райнтке, вимагає змін у культурі та правилах поведінки парламенту, щоб запобігти сексуальному насильству.

Нагадаємо, у жовтні минулого року Європейському парламенті відбулися дебати через повідомлення про те, що співробітниці законодавчого органу ставали жертвами сексуальних домагань.

Повідомлення про сексуальні домагання оприлюднили ЗМІ, наводячи слова співробітниць, які розповіли про різні сексуальні домагання та з боку чоловіків-євродепутатів.

Пізніше Європейський парламент схвалив резолюцію із засудженням будь-яких форм сексуального насильства та закликав вивчити усі випадки домагань у стінах інституції.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

"Українки", російські гроші та Facebook: як британська фірма підтасовувала вибори по всьому світу

Три серії розслідування британських журналістів вже вийшли в ефір за останні три дні, спричинивши справжню бурю у світовій політиці. З’ясувалося, ця організація розгорнула бізнес із впливу на вибори у різних державах, не лише у США...

RFI

Привіт від Каддафі: за що затримали Ніколя Саркозі

У чому підозрюють екс-президента Франції? Все почалося з 2011 року, коли син Муаммара Каддафі Саїф аль-Іслам зажадав від Саркозі повернути гроші, які Лівія виділяла йому на президентську кампанію. Йдеться про суму не менш ніж 50 млн євро.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter