Лукашенко: Білорусь не обиратиме між Сходом і Заходом

Понеділок, 2 липня 2018, 18:31

Президент Білорусі Александр Лукашенко заявив, що його країна не обиратиме між Сходом і заходом, а простягне "руку дружби всім".

Про це він заявив 2 липня, виступаючи на урочистих зборах, присвячених Дню Незалежності Білорусі, повідомляє сайт білоруського глави держави.

"За свою незалежність ми вже переплатили. Тому будемо робити все можливе, щоб зберегти мир не тільки на своїй землі, а й застерегти жителів планети від повторення страшних уроків історії. Усвідомлюючи себе невід'ємною частиною Європи і пострадянського простору, ми простягаємо руку дружби і співпраці всім ", - заявив Лукашенко.

Він підкреслив, що Білорусь не буде вибирати між Заходом і Сходом: "Наш народ вибирає незалежність, світ і партнерство. Ми вибираємо Білорусь!" – сказав Лукашенко.

Окремо Лукашенко наголосив, що Білорусь за чверть століття "докорінно змінила своє становище в світі", і сьогодні її голос "впевнено звучить на міжнародних майданчиках". "Наша країна стала провідником безпеки і стабільності в центрі Європи", - заявив білоруський президент.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua