У Британії проводять розслідуваня у справі вивезення смітя до Польщі

Четвер, 9 серпня 2018, 18:31

Британське агенство з охорони довкілля проводить розслідування щодо діяльності трьох фірм у справі нелегального вивезення відходів до Польщі.

Про це повідомляє польське видання Bankier з посиланням на The Telegraph.

У вівторок Воєводська інспекція охорони навколишнього середовища в Гданську повідомила про прийом понад 1000 тонн сміття в морському порту в Гдині, яке були неправильно позначене як таке що підлягає переробці, а натомість переробці не підлягало.

Щороку Сполучене Королівство експортує приблизно 800 тисяч тонн пластикових відходів, з яких близько 12 тисяч тонн йдуть до Польщі.

За даними видання відходи мали спалити. На порушенні мала заробити сміттєва мафія. Вона брала кошти за утилізацію відходів, але заощаджувала на дорогій обробці та уникала подальшого зберігання, що також вимагає витрат.

Назви трьох британських фірм, щодо яких ведеться розслідування, не називають до його завершення.

Загалом же від 2011 року британський регулятор покарав 258 фірм за неналежну утилізацію сміття і як наслідок понад 5 млн фунтів були переказані на цілі довкілля.

Видання зауважує, що в Британії правила, які регулюють обробку відходів, часто залишаються на папері. За словами видання, їхнє невиконання дозволяє безкарно транспортувати сміття, наприклад, до Польщі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: