Євростат порівняв кількість вакансій у країнах ЄС

інфографіка
Вівторок, 18 вересня 2018, 11:33

Чехія лідирує за кількістю вакантних місць, порівняно з іншими країнами-членами ЄС.

Такі дані наводить Євростат - статистичне бюро ЄС.

Якщо у середньому в Євросоюзі в другому кварталі 2018 року кількість незайнятих робочих місць становила 2,2%, то в Чехії цей показник збільшився до 5,4%. Це - найшвидший ріст серед усіх країн блоку.

Другу сходинку за числом вакансій посідає Бельгія (3,5%), далі - Нідерланди (3,1%) та Німеччина (2,9%). Найнижчий показник - у Греції (0,7%). По 1% вільних робочих місць - у Болгарії, Іспанії та Португалії.

 
 

Кількість робочих місць у Німеччині досягла рекордно високого рівня у другому кварталі, що підкреслює силу ринку праці, який стимулює зростання заробітної плати, і споживчий підйом в найбільшій економіці Європи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.