Другу за величиною партію Австрії вперше очолить жінка

Понеділок, 24 вересня 2018, 11:14

Соціал-демократичну партію Австрії (SPÖ) вперше очолить жінка - колишній міністр охорони здоров'я Памела Ренді-Вагнер.

Про це повідомляє Spiegel.

Ренді-Вагнер у суботу одноголосно обрали на засіданні керівництва партії. Завтра рішення про її призначення буде офіційно схвалено виконавчою радою партії у складі 70 осіб.

Соціал-демократи є другою величиною партією Австрії і зараз перебувають в опозиції. 47-річна Ренді-Вагнер лікар за освітою, свою політичну кар'єру розпочала лише в березні 2017 року, коли вона приєдналася до попереднього уряду як міністр охорони здоров'я.

 
Памела Ренді-Вагнер

Вона виступала проти планів нинішнього уряду скасувати заборону на куріння в барах і ресторанах як "величезний крок назад до політики в галузі охорони здоров'я".

У жовтні 2017 року австрійська "Народна партія" виграла парламентські вибори, а її лідер 31-річний Себастьян Курц став новим канцлером.

Ренді-Вагнер на чолі SPÖ посіла місце попереднього канцлера Крістіана Керна. Вона заміжня за колишнім послом Австрії в Ізраїлі Майклом Ренді, і має двох дочок.

Соціал-демократи на парламентських виборах 2017 року отримали 26,9% голосів. Недавні опитування показують, що на сьогодні партію підтримують трохи більше 28%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua