Чехія: сотні ромів виклали фото в мережу для спростування слів Земана

фото, відео
Четвер, 4 жовтня 2018, 11:49

Члени ромської громади Чехії, обурені словами президента Мілоша Земана про те, що роми вважають за краще залишатися безробітними, виклали у Facebook сотні власних фото з робочого місця.

Про це повідомляє організація Romea.

На фотографіях зображені держслужбовці, медсестри, муляр, шеф-кухар, м'ясник, офіціантки, менеджер магазину, комірник, робітники і водії. Деякі роми, які взяли участь в акції, працюють у Великій Британії, Ірландії, Німеччині.

 

Виступаючи минулого тижня в одному з сіл Чехії, президент зазначив, що місцеві безробітні - роми.

"Цигани в епоху соціалізму були зобов'язані працювати, працювали здебільшого копачами. А якщо відмовлялися працювати, то вважалися дармоїдами і потрапляли за ґрати. Начальником циганської робочої бригади теж бував циган, і якщо хтось халтурив, той давав йому ляпаса. Це - дуже гуманний і, як правило, ефективний метод", - сказав президент.

Слова глави держави засудили ромські організації і правозахисники.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Допомога Путіну під маскою екології: що не так з ініціативою Європарламенту

Вже 6 липня Європейський парламент голосуватиме за ініціативу визнати проєкти будівництва газових та атомних електростанцій як "зелених" та екологічних.

Канадський прецедент: як конфісковані російські активи будуть передані Україні

Канада першою із західних країн законодавчо прописала можливість використовувати на підтримку України конфісковані російські активи, що потрапили під санкції через війну. 

Гарантії безпеки дорогою до НАТО: що у Зеленського хочуть запропонувати Заходу

В Офісі президента шукатимуть оптимальну для України модель безпекових гарантій. Це буде не альтернатива НАТО, а лише гарантії на період, поки країна не стала членом Альянсу.