Уряд Угорщини розпочав кампанію проти президента Єврокомісії

Вівторок, 19 лютого 2019, 09:04

Уряд Угорщини почав кампанію, націлену на президента Європейської комісії Жана-Клода Юнкера і угорсько-американського бізнесмена Джорджа Сороса.

Відповідне повідомлення з'явилося на Facebook-сторінці уряду.

"Уряд починає інформаційну кампанію про плани Брюсселя щодо заохочення імміграції. Кожен має право знати поточні пропозиції, які істотно загрожують безпеці Угорщини", - йдеться в повідомленні.

 

На сторінці також розміщено фотоколаж із зображеннями Юнкера і Сороса, на якому написано, що "вони хочуть ввести обов'язкові квоти на переселення. Вони хочуть послабити право держав-членів на охорону кордонів. Вони хочуть полегшити імміграцію за допомогою віз для мігрантів".

Цей плакат є останнім у серії кампаній проти Брюсселя і проти Сороса, але він перший, в якому безпосередньо використовується образ Юнкера.

Сорос, чиї фонди "Відкрите суспільство" фінансують правозахисні ініціативи в Європі, став головною ціллю кампаній Орбана.

В останні роки уряд Угорщини витратив мільйони євро на політичну рекламу, і критики висловили стурбованість з приводу того, що ці гроші спрямовуються в засоби масової інформації, близькі до правлячої партії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua