У Британії вперше температура взимку перевищила 20°C

Понеділок, 25 лютого 2019, 18:59

У Великій Британії зафіксували найтепліший за всю історію метеорологічних спостережень лютневий день.

Як повідомляє BBC, метеорологічне бюро повідомило про температуру 20,3°C у населеному пункті Троскоед, графство Кередігіон.

Це вперше в історії температура понад 20°C була зафіксована взимку. Вона є вищою за попередній лютневий рекорд, встановлений у Грінвічі в 1998 році – тоді температура досягла 19,7°C.

Причина такої високої температури – тепле повітря, яке надходить з Африки та Канарських островів. Температура додатково підвищується завдяки так званому ефекту фен, коли повітря нагрівається, стікаючи з гір у долину.

Торік взимку Британія переживала потужні тривалі холоди – холодний антициклон Beast from the East ("Звір зі сходу"), що супроводжувався снігопадами і нульовою температурою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.