Brexit: Палата громад голосуватиме за альтернативу угоді з ЄС

Понеділок, 1 квітня 2019, 13:09

Британські депутати в понеділок знову проведуть серію індикативних голосувань у спробі знайти альтернативу угоді про вихід з Євросоюзу.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на телеканал Sky News.

Палата громад сьогодні проведе другий раунд орієнтовних голосувань, щоб побачити, чи є варіант, який може отримати більшість голосів.

Минулого тижня в першому турі голосування депутати відхилили вісім альтернативних варіантів, в тому числі "жорсткий" Brexit, митний союз і новий референдум.

Спікер Джон Беркоу в понеділок визначить, які варіанти будуть частиною нового голосування. ЗМІ припускають, що цього разу він вибере не більш чотирьох опцій.

Уряд Мей програв 17 голосувань у парламенті Британії, всі пов’язані з Brexit

Минулого тижня британські депутати втретє провалили угоду Терези Мей з ЄС, і ймовірність "жорсткого" виходу Британії значно зросла.

Є ймовірність, що прем'єр зможе повернути документ до Палати громад в четвертий раз цього тижня, щоб спробувати уникнути такого сценарію.

Лідери ЄС раніше погодилися продовжити Brexit до 22 травня, за умови, що Палата громад схвалить угоду про вихід. Тепер Британія має час до 12 квітня, що затвердити угоду або представити альтернативу їй.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: