ЄС закликав Росію визнати відповідальність за катастрофу MH17

Вівторок, 16 липня 2019, 16:34

Європейський союз закликав Російську Федерацію визнати свою відповідальність за катастрофу малазійського рейсу MH17 і почати співпрацю зі слідством.

Як повідомляє "Європейська правда", про це йдеться у заяві Високого представника ЄС з політики безпеки Федеріки Могеріні.

"Європейський Союз знову підтверджує свою повну підтримку всіх зусиль, спрямованих на встановлення істини, справедливості та відповідальності для жертв та їх найближчих родичів, відповідно до Резолюції 2166 ООН", - йдеться в заяві.

Сесія ПАРЄ відмовилася заслуховувати доповідь по MH17 та щодо шантажу  Росії

У своїй заяві ЄС вітає оголошення Спільної слідчої групи про те, що в Нідерландах буде порушено кримінальні справи проти чотирьох осіб.

"ЄС закликає Росію прийняти свою відповідальність і повною мірою співпрацювати з поточним розслідуванням. ЄС висловлює повну впевненість у незалежності та професіоналізмі юридичних процедур, які ще відбуватимуться", - йдеться у заяві.

Нагадаємо, Об'єднана слідча група 19 червня назвала імена перших чотирьох підозрюваних в причетності до збиття літака. Це - Сергій Дубинський (позивний "Хмурий"), Ігор Гіркін (позивний "Стрелок"), Олег Пулатов (позивний "Гюрза"), Леонід Харченко (позивний "Кріт").

Суд над підозрюваними у збитті малайзійського "Боїнга" розпочнеться у березні 2020 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.