Іспанія оголосила надзвичайну кліматичну ситуацію

Вівторок, 21 січня 2020, 18:52

Уряд Іспанії затвердив "декларацію про надзвичайну кліматичну ситуацію", в якій визнається невідкладність дій проти глобального потепління.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на El Pais.

Міністр екологічного переходу і демографічного виклику Тереса Рібера заявила, що прийнята декларація передбачає 30 конкретних заходів в боротьбі зі змінами клімату.

Очікується, що перші п'ять заходів буде вжито вже протягом 100 днів роботи нового уряду.

Наприклад, пропонуються фіскальні заходи, такі як право вето на видачу нових субсидій на викопне паливо і перегляд існуючих. Однак, вони передбачають виключення "у випадках, виправданих соціальними або технологічними причинами".

Іспанія раніше вже оголосила про плани скоротити викиди парникових газів до 2030 року, щоб досягти кліматичної нейтральності до 2050 року.

Рібера також оголосила, що буде створена "громадянська асамблея" зі зміни клімату, за аналогією з французькою моделлю, щоб посилити участь суспільства в цьому питанні.

Також в Іспанії хочуть, щоб до 2040 року до 95% електроенергії в країні вироблялося з поновлюваних джерел.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Відеозустріч Байден-Путін: наслідки та ризики для України

Чи призведе нова зустріч президентів США та РФ до деескалації?

Нова вимога Путіна: що стало головним на переговорах лідерів США та РФ

Створення міфів і доведення їх до рівня майже релігії є однією з визначальних особливостей Росії. Схоже, те саме відбувається й зараз стосовно України та НАТО.

Канцлерка ЄС: як Ангела Меркель зробила Німеччину лідером Європи

Ангела Меркель стала втіленням німецького лідерства у Європі. Лідерства, яке залежало від особи канцлерки не менше, аніж від економічної могутності Німеччини.