Грецькі острів'яни протестують проти переповнених таборів для біженців

відео
Середа, 22 січня 2020, 12:12

Місцеві мешканці, власники бізнесу та чиновники розпочали день протесту на найбільш постраждалих від міграції грецьких островах, вимагаючи від грецького уряду врегулювати переповненість таборів для біженців.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на AP.

Більшість магазинів було закрито, а громадські послуги не надавалися в середу на грецьких островах Лесбос, Хіос і Самос, де кількість людей в таборах у понад 10 разів перевищує кількість, для якої їх збудували.

Губернатори та мери цих островів планують поїхати до Афін у четвер, щоб представити свої вимоги уряду.

Читайте також
Під час сутички у таборі мігрантів на Лесбосі загинув чоловік

Близько 75 000 людей незаконно перетнули кордон Греції з Туреччини в 2019 році, згідно з даними американського агентства з питань біженців. Цифра зросла майже на 50% порівняно з попереднім роком.

Острівна влада закликає грецький уряд активізувати перевезення мігрантів на материкову частину Греції та вимагають додаткової інформації щодо його планів побудувати додаткові об'єкти, що будуть використані для утримання мігрантів, які підлягають депортації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Скинути королеву: як Барбадос "звільнив" Єлизавету ІІ та що чекає на британську монархію

400 років тому острів привабив англійських колоніалістів, що згодом принесло багато горя. Тепер це – "рай на землі", який вирішив утекти від британської монархії.

Поразка "антиваксів": як Швейцарія здолала багатомільйонну кампанію проти щеплення

"Антиваксам" вдалося залучити значні фінансові ресурси на підтримку кампанії "проти". На цьому фоні кампанія "за" була майже непомітною.

Контратака Земана: як проросійський президент занурює Чехію у політичну кризу

Хоча від парламентських виборів минуло більш ніж півтора місяця, новий уряд Чехії так і не зміг розпочати роботу. Ця пауза може тривати ще декілька місяців.