У Мілані в неділю повністю забороняють рух авто через забруднене повітря

Четвер, 30 січня 2020, 11:48

Влада Мілану заборонить пересування на автомобілях в місті цієї неділі в рамках заходів з боротьби з високим рівнем забруднення, і розглядає нові заходи, такі як заборона куріння на автобусних зупинках.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на The Local.

Місцевим жителям і туристам доведеться пересуватися на велосипеді, електричному скутері або громадському транспорті з 10:00 до 18:00.

Деякі вулиці залишаться відкритими для руху, зокрема, для доступу до стадіону Сан-Сіро, де відбудеться футбольний матч.

Заборону на автомобілі зустріли з певним скептицизмом, а регіональний радник з питань довкілля Раффаеле Каттанео назвав її "демагогією з зеленим соусом".

Мер Мілана Беппе Сала визнав, що цей захід не вирішить проблему забруднення міста в довгостроковій перспективі, вказуючи на забруднення від опалювальних систем і автомобілів.

Смог є постійною проблемою на промисловій півночі Італії, особливо в Мілані і сусідньому Турині. У січні влада цих двох міст ввела заборони на найбільш забруднюючі навколишнє середовище транспортні засоби в умовах "надзвичайної ситуації зі смогом".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...