Стефанішина дала позитивний прогноз щодо безвізу після пандемії

Понеділок, 15 червня 2020, 13:36

Обмеження на поїздки, пов’язані з коронакризою, поступово будуть скасовуватись, і ЄС плавно повернеться до оригінальних умов безвізу.

Таку думку в інтерв’ю "Європейській правді" висловила віцепрем’єрка з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина. 

За її словами, на рівні ЄС питання про те, що згодом можуть бути запроваджені якісь обмеження на безвізові подорожі, не обговорювалося "в принципі жодного разу".

Що буде із безвізом Україна-ЄС після пандемії? Про діалог з ЄС та про підстави для позитиву розповідає віцепрем'єрка Ольга Стефанішина.

Опубліковано Європейська правда Понеділок, 15 червня 2020 р.

"11 червня Єврокомісія ухвалила рекомендації щодо послаблення обмежень на подорожі на території ЄС. Там також немає жодних положень, які б суміщали обмеження, пов’язані з пандемією, і політичний дискурс щодо безвізу. Тому це не є предметом діалогу", - сказала Стефанішина. 

За словами віцепрем’єрки, по мірі того, як Україна демонструватиме ефективність карантинних заходів, вона зможе бути наполегливішою щодо відкриття сполучення або повернення до оригінальних умов безвізу.

"Тобто це залежить і від України, і від ЄС. Але можна бути впевненими, що обмеження, пов’язані з коронакризою, поступово будуть скасовувати", - запевнила віцепрем’єрка. 

Читайте детальніше: Перспектива членства в ЄС? Підемо "норвезьким треком": перше інтерв'ю віцепрем'єрки Стефанішиної

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua