Reuters розповів про російських військових у Криму, не згадавши про окупацію

Субота, 18 липня 2020, 17:07

Інформаційне агентство Reuters розповіло про навчання російських військових у Криму, не згадуючи про окупацію півострова.

Про це повідомляє  "Європейська правда".

Матеріал, про який йде мова, вийшов 11 липня і присвячений темі гендерної рівності у російських ВМС та в цілому у Росії.

У новині йдеться про те, що російський військовий катер вперше здійснив патрулювання у Чорному морі з командою, яка повністю складалася з жінок-військових, готуючись до святкувань Дня ВМС РФ 26 липня.

Далі у матеріалі цитують дівчат, які пояснюють свою мотивацію бути у флоті, та пояснюють, що армія Російської Федерації та флот досі залишається "нежіночою" сферою, де жінкам непросто отримувати більше повноважень і можливостей.

У новині ніде не згадано, що військові, про яких йдеться у матеріалі, базуються в окупованому Криму.

Водночас, на початку тексту зазначене місцеперебування репортера – "Севастополь, Крим", що дозволяє припускати, що висвітлювані події відбуваються саме у Севастополі.

 

Примітно, що "Севастополь, Крим" згадано без вказівки, до території якої з держав належить півострів. 

Варто зазначити, що локалізацію можливо побачити тільки з комп’ютера – у мобільній версії  вона не відображається, відтак ніщо не вказує на те, де саме у Чорному морі відбуваються події.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

На порозі зимової кризи: чим загрожує Європі рекордне зростання цін на газ

Ризик масштабних перебоїв з електропостачанням стає для Європи цілком реальним. Це може серйозно загальмувати відновлення економіки ЄС.

Литва проти Китаю: як маленька країна Балтії кидає виклик азійській наддержаві

Більше, аніж будь-яка інша європейська країна, у конфлікт із Китаєм втягнулася маленька Литва. Чому Вільнюс зважився на протистояння та які наслідки це матиме?

Війна регуляторів: чому Україна втратила баланс між захистом ринку та споживача

Як знайти баланс між інтересами споживача і захистом нацвиробника? Для ЄС це питання давно вирішене. Але для України це – нерозв'язна проблема.