П'ять кораблів країн-членів НАТО зайшли до Одеси

фото
Субота, 25 липня 2020, 16:11

До порту Одеси в суботу увійшли п'ять кораблів країн-членів НАТО включно із флагманом Постійної військово-морської групи НАТО (SNMG2).

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на "Думську".

Першими, близько 7 години ранку, відшвартувалися на військово-морській базі "Південь" два корвети - румунський "Контрадмірал Себастіан" і болгарський "Бадьорий".

Пізніше в одеському порту пришвартувалися фрегати, що входять до Постійної військово-морської групи НАТО - іспанський "Alvaro de Bazan" (флагман групи), турецький F243 "Yildirim" і румунський F222 "Regina Maria".

 

Ці кораблі брали участь в щорічних багатонаціональних навчаннях Sea Breeze-2020 під егідою НАТО.

Кораблі Постійної військово-морської групи НАТО (SNMG2) і Постійної протимінної групи НАТО (SNMCMG2) два тижні тому увійшли в Чорне море для участі в двох регіональних навчаннях, організованих флотами Болгарії та України.

Кораблі НАТО пробудуть в Чорному морі 21 день, після чого покинуть його для подальших операцій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Спроба №3: чому Болгарія ніяк не може сформувати коаліцію та які наслідки це матиме

Болгарія ніяк не може вийти з глибокої політичної кризи. І схоже, з кожним новим кроком ще більше заглиблюється у безвихідь. 

Кругляк 2.0: як Україна йде до нової суперечки з ЄС

Найближчим часом Україна скасує мораторій на експорт необробленої деревини. Але таким чином, щоб залишити неможливим продаж кругляка за кордон.

Джон Болтон: До НАТО не приймають країни, де йде війна. Але український випадок – особливий

Ексрадник президента Трампа: "Нам варто змінити уявлення, яке існувало за часів адміністрацій Трампа та Обами, ніби США насправді не прихильні до членства України".