У Литві хворий на коронавірус двічі тікав з лікарні

Неділя, 26 липня 2020, 15:15

У литовському місті Каунас з місцевої лікарні двічі тікав хворий з коронавірусом.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на портал Delfi.

54-річного пацієнта повернули до лікарні через пару годин після втечі. За попередніми даними, він повернувся сам. Чи були у чоловіка, який довільно покинув медичний заклад, нові контакти протягом цього періоду і де він був, в даний час з'ясовують фахівці з лікарні та центру охорони здоров'я, а також співробітники поліції.

Хворий коронавірусом чоловік вдруге втікає з медичного закладу-вперше він втік з того ж медичного закладу 23 липня. Тоді чоловік також побіг через вікно палати.

Після першої втечі чоловіка тримали в палаті, де були зняті віконні ручки, а двері були замкнені зовні. Проте в неділю вранці після сніданку було помічено, що пацієнта не було в палаті. Йому якось вдалося відкрити вікно і втекти через нього.

Після першої втечі пацієнта з медичного закладу поліція почала досудове розслідування відповідно до пункту 1 статті 277 Кримінального кодексу - порушення правил боротьби з епідеміями або інфекційними захворюваннями. Ця стаття передбачає, що особа, яка була поінформована медичним закладом про свою хворобу і попереджена про заходи захисту поставила під загрозу зараження небезпечним інфекційним захворюванням іншої людини, карається штрафом або позбавленням волі або арештом, або тюремним ув'язненням на строк до одного року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua