Трамп розповів, що хотів "прибрати" Асада - всупереч попереднім заявам

Вівторок, 15 вересня 2020, 17:37

Президент США Дональд Трамп розповів, що хотів "прибрати" президента Сирії Башара аль-Асада у 2017 році - всупереч своїм попереднім твердженням, що таких намірів не було.

Як пише "Європейська правда" з посиланням на Washington Post, про це він сказав 15 вересня у програмі "Fox and Friends" на телеканалі Foxnews.

Трамп заявив, що у 2017 році готувався план з ліквідації президента Сирії Башара аль-Асада і він (Трамп) схвалював його, але тодішній міністр оборони Джеймс Меттіс виступив проти. 

Слова президента пролунали у контексті загальної критики на адерсу Меттіса. 

"Я б скоріше "прибрав" його. Усе було готово. Меттіс не захотів цього робити. Меттіс був дуже переоціненим генералом", - заявив Дональд Трамп.

Він додав, що при цьому не шкодує про рішення не чіпати Асада.

Нагадаємо, у 2018 році у книзі "Страх" журналіста Боба Будворда, члена редколегії The Washingtom Post, йшлося про те, що Дональд Трамп у 2017 році після хімічної атаки Асада проти цивільних громадян вимагав від Пентагону ліквідувати його.

Тоді Трамп на запитання про достовірність цієї інформації сказав, що убивство Асада "ніколи навіть не обговорювалося".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.