У Литві оплачуватимуть лікарняні батькам, діти яких опинились на самоізоляції

Середа, 16 вересня 2020, 14:22

У Литві уряд підтримав пропозицію оплачувати лікаряні батькам малих дітей, які опинилися на самоізоляції через підозру на коронавірус.

Як пише "Європейська правда", про це повідомляє LRT.

Уряд підтримав пропозицію міністерства соціальної політики та праці про те, щоби право на оплачуваний лікарняний мали батьки не лише тих дітей, у яких є підтверджений діагноз, але й тих, які опинилися на самоізоляції через контакт із хворими на коронавірус і через свій вік ще не можуть подбати про себе самі. 

Отримати такий лікарняний зможуть батьки, опікуни або працюючі бабусі та дідусі, якщо йдеться про дитину віком до 8 років - на термін до 14 днів. Якщо йдеться про дітей з особливими потребами, з обмеження за віком робитимуть виняток. 

Рішення ще не фінальне - його має затвердити Сейм.

Читайте також: Перегони, в яких не поспішають: коли світ отримає надійну вакцину від коронавірусу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.