600 молдован застрягли на кордоні між Україною та Угорщиною

Понеділок, 21 вересня 2020, 12:16

600 пасажирів з Молдови, які мали транзитом їхати до Чехії, на декілька днів застрягли на кордоні між Україною та Угорщиною після відмови угорської сторони впустити їх. 

Як пише "Європейська правда", про це повідомляє NewsMaker.

На 20 вересня, між кордонами країн залишалися заблокованими 12 автобусів з Молдови із близько 600 людей. Деякі простояли там вже декілька днів. TV8 повідомляло, що застряглі молдовани мали їхати через Угорщину транзитом, до Праги. Компанія-перевізник нібито сказала їм зачекати "ще 3-4 дні" для вирішення питання. 

МЗС Молдови через своє посольство у Будапешті подало скаргу з цього приводу. 

"Під час спілкування з представниками влади Угорщини у суботу й неділю мені повідомили, що кожен автобус розвернули з наданням офіційного документа, де зазначена причина недопуску на територію Угорщини - через відсутність супроводжуючих документів у компаній-перевізників", - повідомляє МЗС Молдови. 

Якій компанії належать автобуси із застряглими пасажирами, наразі не повідомляється. 

Нагадаємо, Угорщина з 1 вересня закрила свої кордони для іноземців, пояснюючи це загрозою "другої хвилі" коронавірусу, але з винятками для деяких категорій; також зберігся дозвіл на транзит

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.