Україна піднялася на 41-е місце в рейтингу паспортів світу

Вівторок, 13 жовтня 2020, 13:16

Україна піднялася на 41-е місце в індексі привабливості паспортів Henley Passport Index у четвертому кварталі 2020 року.

Як повідомляє "Європейська правда", рейтинг склала консалтингова компанія Henley & Partners.

Українці можуть без віз відвідати 129 країн світу. 41-у сходинку Україна розділяє з Нікарагуа і Венесуелою. У третьому кварталі Україна посідала 44-е місце.

Серед країн Східного партнерства в українського паспорта найвищий індекс привабливості. Зокрема, Молдова посідає 46-е місце, а Грузія – 49-е.

Японія утримує перше місце в Індексі паспортів. Громадяни країни можуть відвідувати без візи (або з візою після прибуття) 191 напрямок світу, що на дві країни більше, ніж рік тому. Сінгапур залишається на 2-му місці з показником 190 країн. Південна Корея і Німеччина займають 3-е місце (189 напрямків).

Замикає рейтинг Афганістан, громадяни якого можуть поїхати без віз до 26 країн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Більш проєвропейські Нідерланди: які зміни анонсує новий уряд Рютте

Попри збереження старої коаліції, новий уряд Нідерландів обіцяє змінити свій курс щодо поглиблення європейської інтеграції та розширення ЄС.

Настав час змінити політику Берліна щодо РФ: звернення німецьких експертів до уряду

Якщо Берлін обмежуватиметься символічними реакціями на ревізіоністські авантюри РФ – це лише спокушатиме Кремль на нові неприйнятні кроки...

Найгірший з принців: як син Єлизавети II підставив британську монархію

У британській королівській родині стався ще один скандал. Проте тепер Букінгемському палацу довелося піти на безпрецедентні заходи.