Без проблемної історії: в ОП розкрили деталі розмови Дуди і Зеленського віч-на-віч

Середа, 14 жовтня 2020, 15:57

Президент Польщі Анджей Дуда не піднімав історичні питання на  зустрічі з українським президентом Володимиром Зеленським, яка відбувалась тет-а-тет.

Про це розповів заступник глави офісу президента України Ігор Жовква, повідомляє "Європейська правда".

Жовква заявив, що "питання історичної пам‘яті відтепер не будуть домінувати на порядку денному лідерів", а "ними будуть займатись фахівці".

Читайте також
Зеленський обговорив з Дудою відновлення могили вояків УПА на горі Монастир

"Для прикладу: на зустрічі тет-а-тет ці питання навіть не були підняті польським президентом. А порушені лише на зустрічі у складі делегацій президентом України у присутності керівників Інститутів національної пам‘яті. І вони й будуть ними займатись. Фахово та професійно", - поділився деталями двосторонньої зустрічі президентів Жовква на своїй сторінці у Facebook. 

Жовква сподівається, що питання історії будуть вирішуватись "без важковагового пафосу та емоційного надриву" і лише на паритетній основі.

Він додав, що інфраструктура, енергетика та економіка були "суттю візиту" польського президента до України.

Детальніше читайте у статті "Європейської правди": Конфлікти на паузі: що змінив візит в Україну президента Польщі Анджея Дуди


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Тримор'я стає ближчим: що допоможе Україні в центральноєвропейській ініціативі

Україна отримує важливий шанс наблизитись до ініціативи Тримор'я, зі статусом спостерігача чи навіть повноцінним членством.

"Збройні" помилки Німеччини: чому політика Берліна часом сприяє конфліктам у світі

"Ніякої зброї для кризових районів" – за цією формулою вже багато років живе німецька зовнішня політика. Але які наслідки у реальному життя має слідування цьому принципу?

Малюська: рано чи пізно РФ доведеться сідати та домовлятися про компенсації щодо Донбасу

Міністр юстиції Денис Малюська: "Ключова частина – це доведення конкретних фактів окупації Росією Донбасу. Але "наступним потягом" підуть майнові вимоги від осіб, які постраждали внаслідок агресії РФ".