У ВООЗ заявили про наростання втоми від коронавірусу у Європі

Вівторок, 6 жовтня 2020, 12:07

У Всесвітній організації охорони здоров’я закликали уряди протистояти наростаючій втомі населення Європи від пандемії і обмежувальних заходів, запроваджених у зв’язку з нею.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на RTBF.

"На основі сукупних даних опитувань країн регіону ми можемо відзначити, що не дивно, що втома респондентів зростає. Наразі підраховано, що вона досягла більше 60% в деяких випадках", - йдеться в заяві директора Європейського відділення ВООЗ Ханса Клюге, який зазначає, що населення принесло "величезні жертви" за вісім місяців від перших випадків захворювання COVID-19.

"Ціна була неймовірною і вимотала нас усіх, де б ми не жили і чим би не займалися. За таких обставин легко і природно почуватися млявим і невмотивованим", - заявив він.

Щоб протистояти цій "втомі", за словами Клюге, влада повинна дослухатися до громадськості і створювати разом з нею відповіді, щоб продовжувати боротьбу з пандемією захворювання, рівень передачі якого залишається високим по всій Європі.

"Ми повинні задовольняти наші потреби новими та інноваційними способами. Давайте будемо творчими і сміливими, щоб досягти цього", - сказав Клюге.

Згідно з таблицею спостереження організації, в європейській зоні ВООЗ, що включає 53 країни, в тому числі й Росію, зареєстровано понад 6,2 мільйона офіційних випадків захворювання і майже 241 тис. смертей, пов'язаних із вірусом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua