Кіпр з наступного тижня посилює обмеження, комендантську годину продовжено

П'ятниця, 27 листопада 2020, 16:13

Уряд Кіпру у п'ятницю поширив жорсткі заходи, що застосовуються в Лімассолі і Пафосі, на весь острів, з певними змінами.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Cyprus Mail.

Міністр охорони здоров'я Константінос Іоанну заявив, що поліпшення епідеміологічної ситуації в цей період означатиме послаблення заходів в період з 14 грудня по 7 січня і деякі винятки під час свят.

За словами Іоанну, з 1 грудня буде діяти комендантська година з 9 вечора до 5 ранку. Досі комендантська година починалася в 11 вечора.

У приватні будинки допускатимуть тільки до 10 осіб, у тому числі неповнолітніх.

Місця відправлення культу залишатимуться відкритими з максимальною кількістю 75 осіб, в той час як весілля, хрестини, похорони можуть проводитися тільки з максимальною кількістю 10 осіб.

Робота готельних закладів, включаючи кав'ярні та клуби, дозволена тільки до 7 вечора, за винятком послуг доставки і на виніс.

Ресторани і кафе в готелях та інших туристичних місцях можуть залишатися відкритими до 10.30 вечора, щоб обслуговувати тільки своїх гостей.

Громадський транспорт працюватиме на 50% пропускної спроможності, а робота спортивних залів буде припинена.

Обмеження почнуть діяти з 30 листопада.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.