Італія слідом за Британією заборонила авіарейси з Бразилії через новий штам вірусу

Субота, 16 січня 2021, 18:33

Італія слідом за Британією заборонила авіарейси з Бразилії, щоб запобігти завезенню звідти нового штаму коронавірусу.

Як пише "Європейська правда" з посиланням на Corriere della Sera, відповідний наказ підписав міністр охорони здоров’я Роберто Сперанца.

Наказ тимчасово забороняє авіарейси з Бразилії та забороняє в’їзд до Італії усіх осіб, які бували в Бразилії протягом останніх 14 днів. Якщо ж такі люди вже в’їхали до Італії, їх просять негайно звернутися до органів охорони здоров’я і здати тест.

"Необхідно, щоб наші вчені могли ретельно дослідити новий штам. До того краще обрати шлях максимальної обережності", - заявив Роберто Сперанца.

Нагадаємо, напередодні, 15 січня Британія, побоюючись нового штаму, заборонила в'їзд з Південної Америки, Португалії та Кабо-Верде, а також оголосила, що з 18 січня мандрівники з усіх інших країн і територій зможуть потрапити на рейс до Британії тільки з негативним тестом на коронавірус та вимогою самоізоляції після прибуття.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?