Шмигаль попросив Єврокомісію допомогти Україні з отриманням вакцини - ЗМІ

П'ятниця, 8 січня 2021, 12:29

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль надіслав Єврокомісії листа з проханням допомогти Україні з отриманням вакцини від коронавірусу.

Як пише "Європейська правда", про це повідомив кореспондент Радіо Свобода Рікард Джозвяк.

"Прем’єр-міністр України написав Єврокомісії з проханням про допомогу з вакцинами від коронавірусу: "Надзвичайно високий попит у всьому світі та закупівельні умови роблять наші переговорні позиції незрівнянно (слабшими) за позиції ЄС". Він додає, що Україна отримає вакцину не раніше ніж у березні", - повідомив Рікард Джозвяк. 

Повідомлення про це в офіційному Твіттері Дениса Шмигаля та на урядовому порталі наразі не опубліковано. 

Нагадаємо, раніше 13 країн ЄС звернулися до керівництва Єврокомісії з проханням допомогти країнам Східного партнерства, у тому числі Україні, в отриманні вакцини від коронавірусу.

Наприкінці 2020 року заступник глави МЗС України Євген Єнін заявив, що Польща може передати Україні 1,5 млн доз вакцини від COVID-19.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.