Кулеба: Франція візьме участь у першій зустрічі "Кримської платформи"

П'ятниця, 26 лютого 2021, 13:32

Франція готова взяти участь в установчому саміті "Кримської платформи".

Як повідомляє кореспондент Європейської правди, про це сказав глава МЗС України Дмитро Кулеба на спільній пресконференції з французьким колегою Жаном-Івом Ле Дріаном під час візиту до Парижа.

Він зазначив, що під час зустрічі нагадав про сьому річницю з початку окупації Криму Росією та розповів про ініціативу "Кримської платформи" і запрошення приєднатися до неї для президента Франції Еммануеля Макрона.

"Я вдячний за те, що Франція вітає ініціативу "Кримської платформи" та підтверджує готовність взяти участь у її інавгураційному саміті. Формат участі буде визначений залежно від ситуації з коронавірусом на дату його проведення", - розповів Дмитро Кулеба. 

Він додав, що і надалі очікує лідерського підходу Франції до врегулювання конфлікту, спричиненого агресією Росії проти України.

Нагадаємо, посол Франції в Україні раніше казав, що Франція загалом готова приєднатися до "Кримської платформи", але хоче краще розуміти її мету.

"Кримську платформу" ініціювали як міжнародний координаційний механізм для повернення питання Криму до порядку денного, захисту прав людини у Криму та сприяння деокупації півострова. 

Перший саміт Кримської платформи запланований на 23 серпня 2021 року. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.