ВМС України провели навчання з кораблями НАТО у Чорному морі

фото
Вівторок, 16 березня 2021, 10:20

В акваторії Чорного моря катерна тактична група Військово-Морських Сил ЗСУ провела спільні тренування на морі типу PASSEX із Другою постійною морською протимінною групою НАТО (SNMCMG2).

Про це повідомило агентство Міністерства оборони "АрміяINFORM", пише "Європейська правда".

Мета тренування ― відпрацювання взаємодії у складі багатонаціональних тактичних з’єднань екіпажів кораблів ВМС України з ВМС Туреччини, Румунії та Королівських ВМС Іспанії.

 

У визначеному районі групи кораблів відпрацювали тренування з протимінних дій, передачу вантажів на ходу, відбиття засобів повітряного нападу противника та провели корабельно-бойове навчання з проводки за тралами.

Крім того, військові відпрацювали елементи тактичного маневрування, тренування з сигналовиробництва з використанням міжнародної системи сигналів, висвітлення морської обстановки в районах інтенсивного цивільного судноплавства.

Це другі  цього року тренування типу PASSEX за участю українських ВМС із кораблями НАТО, які відбуваються задля підтримання безпеки в Чорноморському регіоні та вдосконалення навченості і взаємосумісності під час виконання спільних морських операцій у складі багатонаціональних тактичних груп.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.