Вакцину BioNTech-Pfizer подали на затвердження у ЄС для використання для підлітків 12-15 років

П'ятниця, 30 квітня 2021, 15:43

Вакцину від коронавірусу COMIRNATY, розроблену компаніями BioNTech та Pfizer, подали на розгляд європейського регулятора для отримання дозволу на використання у ЄС для дітей віком 12-15 років. 

Як пише "Європейська правда", про це повідомили пресслужби компаній 30 квітня. 

"Pfizer та BioNTech оголошують про те, що вони подали заявку на доповнення до умовного допуску до використання у ЄС... вакцини COMIRNATY, щоб розширити допуск на підлітків віком 12-15 років", - зазначають у повідомленні.

Раніше таку заявку подали також на розгляд американського регулятора.  

Заявки ґрунтуються на даних з третьої стадії клінічних випробувань, у якій брали участь 2260 підлітків віком 12-15 років.

Як повідомлялося, у цій групі вакцина продемонструвала 100% ефективність і здебільшого не викликала значних побічних ефектів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.