У Польщі повністю щепили від COVID-19 понад 6,3 млн людей

Субота, 29 травня 2021, 12:22

На сьогоднішній день у Польщі проведено понад 19,1 мільйона щеплень проти COVID-19.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на агентство PAP.

Понад 6,3 мільйона людей повністю вакциновані, або двома дозами препаратів від Pfizer / BioNTech, Moderna та AstraZeneca або одноразовою вакциною від Johnson & Johnson.

У п’ятницю Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) схвалило заявку на розширення використання вакцини Pfizer / BioNTech на дітей віком від 12 до 15 років.

"Діти віком 12-15 років отримуватимуть вакцину за тим самим графіком, що і дорослі. Дві дози внутрішньом'язово з інтервалом не менше 3 тижнів", - написав у Twitter Гжегож Чессак, президент Управління з реєстрації лікарських засобів, медичних виробів та біоцидних продуктів Польщі.

Польські пацієнти отримують чотири вакцини проти COVID-19. Препарати від Pfizer / BioNTech, Moderna та AstraZeneca є дводозовими, а вакцина, розроблена Janssen Pharmaceutica NV, компанією з фармацевтичного підрозділу Johnson & Johnson, вимагає лише однієї дози.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.