В уряді відмовились від планів вивести торгпреда зі складу комісії з міжнародної торгівлі

Середа, 28 липня 2021, 14:25

Кабінет міністрів переглянув свої плани з оновлення складу Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі.

Як повідомляє "Європейська правда", про це свідчить розклад урядового засідання, розміщений на сайті Кабміну.

Аналогічний документ планувалося прийняти тиждень тому. Тоді несподіванкою запропонованого нового складу МКМТ стала відсутність торгового представника України Тараса Качки. Така заміна напряму суперечить урядовій постанові 2014 року, в якій було затверджено повноваження торгового представника України.

Джерела, близькі до уряду, пояснювали, що Тарас Качка неодноразово фіксував особливу думку під час винесення рішень МКМТ – це і стало причиною його виключення зі складу комісії.  

Втім, через резонанс у медіа розгляд урядової постанови було перенесено. У новій редакції Тарас Качка зберігає посаду в комісії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Шантаж мігрантами: чи омине Україну гібридна атака Лукашенка

Міграційна криза на кордонах ЄС не слабшає. Хоча Лукашенку вдалося внести розкол у ЄС, Білорусь ризикує перетворитися на відстійник мігрантів.

Baltic Pipe: як Польща долає газову залежність від Росії

Мета Baltic Pipe — зменшити залежність Центральної Європи від Росії. Якщо все піде за планом, норвезький газ почне надходити до Польщі вже у жовтні 2022 року.

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...