Кількість вакансій у Британії вперше перевищила 1 мільйон

Вівторок, 14 вересня 2021, 15:58

Кількість вакансій у Великій Британії збільшилася на 249 тисяч, до більш ніж 1 мільйона, вперше з початку реєстрації даних.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Politico.

За даними Управління національної статистики (ONS), рівень безробіття впав до 4,6%, а кількість робітників у Британії збільшилася на 241 000 в період з липня по серпень.

Після ослаблення обмежень, пов'язаних COVID-19, загальна кількість працівників досягла рівня, який був до пандемії.

Проте кількість вакансій, зареєстрованих у період з червня по серпень, досягла 1 034 000, при цьому кількість вакансій у сфері готельного та громадського харчування збільшилася на 75,4%.

Деякі ключові галузі скаржилися на труднощі з набором персоналу після припинення свободи пересування з ЄС і введення обмежень на поїздки під час пандемії COVID-19.

Британська торговельна палата заявила, що рекордна кількість вакансій підкреслює гостру кризу найму, з яким зіткнулися багато фірм. Багато компаній також виступають за те, щоб уряд полегшив найбільш постраждалим галузям найм з-за кордону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Безвіз у червоній зоні: як нова хвиля епідемії змінить правила в'їзду в ЄС для українців

Чи довго ЄС зберігатиме для українців вільну дію безвізового режиму? Є шанс сподіватися на його збереження принаймні для вакцинованих.

Піррова перемога Трюдо: чому виграні вибори не вирішать проблем прем'єра Канади

Перемога Ліберальної партії на дострокових виборах у Канаді стала особистою поразкою її лідера та прем’єр-міністра Джастіна Трюдо.

Антикризова команда Джонсона: що стоїть за кадровими змінами у британському уряді

Британські консерватори втрачають підтримку – рейтинги навіть фіксують їхнє відставання від лейбористів. Чи вдасться Борису Джонсону переломити ситуацію?