США передали Україні гуманітарний вантаж з інноваційними ліками проти COVID-19

Неділя, 5 вересня 2021, 13:47

Гуманітарний вантаж із США, який містить 60 тис. флаконів з ліками проти коронавірусу.

Як пише "Європейська правда", про це повідомило посольство на своїй сторінці у Facebook.

"За сприяння посольства в Україні доставлений гуманітарний вантаж з США, наданий американської благодійною організацією Direct Relief. Останні домовленості про отримання цього гуманітарного вантажу були узгоджені під час візиту Президента України в США", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що вантаж містить інноваційні лікарські препарати Bamlanivimab і Etesevimab, що застосовуються проти COVID-19. Їх загальна вартість досягає $20 млн. Ліки рекомендовано для пацієнтів з легким і середнім ступенем тяжкості коронавірусної хвороби, особливо за наявності ризику переходу в важку форму.

"Вантаж у вигляді 60 тис. флаконів лікарських препаратів надалі буде проходити розмитнення і транспортування в 24 області України. В цьому ми хочемо висловити окрему подяку "Благодійному фонду Євгена Пивоварова", який допомагатиме у всіх процедурах", - додали в посольстві.

У посольстві додали, що розподіл ліків координується Міністерством охорони здоров'я України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Литва проти Китаю: як маленька країна Балтії кидає виклик азійській наддержаві

Більше, аніж будь-яка інша європейська країна, у конфлікт із Китаєм втягнулася маленька Литва. Чому Вільнюс зважився на протистояння та які наслідки це матиме?

Війна регуляторів: чому Україна втратила баланс між захистом ринку та споживача

Як знайти баланс між інтересами споживача і захистом нацвиробника? Для ЄС це питання давно вирішене. Але для України це – нерозв'язна проблема.

Незакінчений конфлікт: що відбувається з Карабахом за рік після війни

Рівно рік тому на Південному Кавказі почалася нова війна. Попри поразку Вірменії, війна не поставила всі крапки над "і" щодо майбутнього Нагірного Карабаху.