У Греції проходить добовий страйк вчителів

Понеділок, 11 жовтня 2021, 11:54

Грецькі профспілки, які представляють вчителів, проводять у понеділок цілодобовий страйк на знак протесту проти обов'язкової оцінки їхньої роботи та навчальних підрозділів.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Ekathimerini.

Федерація вчителів початкових класів (DOE), профспілка вчителів середніх шкіл (OLME) запланували мітинг о 11.30 та марш до парламенту.

У своїх заявах федерації зазначають, що міністерство освіти націлене на "розпуск державної школи". Вони також звинувачують міністерство у запереченні діалогу, "брехні, що вчителі не мають пропозицій".

Згідно з посібниками з оцінювання, надісланими до шкіл Інститутом освітньої політики, акцент оцінювання робиться на освітню роботу, і, зокрема, на дистанційну освіту в період пандемії.

Ці оцінки мають на меті з'ясувати, як було організовано та функціонувало електронне навчання, з якими проблемами стикаються школи та як вони вирішуються. Більше того, буде проведено оцінку зусиль, спрямованих на забезпечення активної участі учнів.

Водночас викладачів оцінюватимуть індивідуально за чотирибальною шкалою: незадовільно, задовільно, дуже добре, відмінно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Шантаж мігрантами: чи омине Україну гібридна атака Лукашенка

Міграційна криза на кордонах ЄС не слабшає. Хоча Лукашенку вдалося внести розкол у ЄС, Білорусь ризикує перетворитися на відстійник мігрантів.

Baltic Pipe: як Польща долає газову залежність від Росії

Мета Baltic Pipe — зменшити залежність Центральної Європи від Росії. Якщо все піде за планом, норвезький газ почне надходити до Польщі вже у жовтні 2022 року.

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...