Британський регулятор оштрафував Facebook на майже $70 млн

Середа, 20 жовтня 2021, 15:06

Британський регулятор з питань конкуренції оштрафував Facebook на 50,5 млн фунтів стерлінгів ($69,6 млн) за відмову співпрацювати в рамках вивчення регулятором угоди про покупку сервісу з пошуку GIF-файлів Giphy.

Про це британський регулятор CMA повідомив у середу, пише "Європейська правда".

Регулятор заявив, що Facebook відмовився реагувати на його запити щодо надання додаткової інформації в рамках перевірки угоди з купівлі Giphy. Facebook не надав необхідну інформацію, незважаючи на кілька попереджень, заявили у CMA.

"Ми попереджали Facebook, що відмова надати нам інформацію є порушенням правил, але навіть після програшу Facebook в двох незалежних інстанціях компанія продовжувала ухилятися від виконання своїх юридичних обов'язків", - заявив регулятор.

"Це повинно бути попередженням будь-якій компанії, яка думає, що вона вища за закон", - йдеться у заяві.

Регулятор зазначив, що у Британії компаніям не потрібно отримувати схвалення CMA до завершення угоди купівлі-продажу. Але якщо вони вирішать піти на злиття, то регулятор може зупинити його, якщо вирішить, що в результаті можуть постраждати споживачі і необхідно провести розслідування.

Відповідаючи на заяву CMA, Facebook заявив, що не згідний з покаранням.

Напередодні Міністерство юстиції США оштрафувало Facebook на 14 млн доларів через порушення правил прийому на роботу іноземців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Тиск, і не тільки з Росії: хто та чому намагається зупинити реформу СБУ

Закон про СБУ досі оповитий теоріями змов, "зрадами" та взаємовиключними стереотипами. Сконцентруємося на тих нормах, що зараз викликають найбільше критики.

Кілька днів на роздуми для Путіна: деталі домовленості президентів США та РФ

Якими були результати останньої розмови президентів США та РФ? Чи дійсно Джо Байден відкинув усі вимоги Владіміра Путіна?

Нова вимога Путіна: що стало головним на переговорах лідерів США та РФ

Створення міфів і доведення їх до рівня майже релігії є однією з визначальних особливостей Росії. Схоже, те саме відбувається й зараз стосовно України та НАТО.