В Естонії розширили вимоги щодо маскового режиму

Четвер, 28 жовтня 2021, 17:30

Уряд Естонії затвердив нові обмеження в рамках боротьби з пандемією коронавірусу.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Postimees.

З понеділка для того, щоб потрапити до закладів, де перевіряють ковідні довідки, документ мають пред'являти і 12-17-річні підлітки. Винятком для них є довідка про негативний результат тесту.

З 1 листопада всі заходи мають закінчуватись о 23.00. Крім того, уряд схвалив щотижневе тестування учнів загальноосвітніх та професійних шкіл.

З 29 жовтня,обов'язок носити маски розшириться на всі заходи та приміщення, де перевіряється наявність довідок. Обов'язок поширюється на всіх, кому є 12 років.

Маски не потрібно носити там, де це неможливо, наприклад, безпосередньо під час заняття спортом та при контакті з водою, а також під час їжі в ресторані.

Якщо людина не може носити маску за медичними показаннями, вона повинна довести це довідкою від лікаря. Через аерозольне поширення дельта-штаму жорстко рекомендовано носити медичну маску або порівнянну з нею захисну маску.

Від обов'язку носити маску звільнено працівників, якщо роботодавець в аналізі ризиків певного робочого середовища передбачив інші способи перешкоджання поширенню вірусу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?