У Британії можуть скасувати вимогу самоізоляції у разі зараження Covid-19 - ЗМІ

Понеділок, 17 січня 2022, 18:51

В уряді Сполученого Королівства розглядають можливість скасувати вимогу до хворих на коронавірус залишатись у самоізоляції - замість правила це може стати рекомендацією. 

За інформацією The Telegraph, повідомляє Reuters, прем’єр-міністр Борис Джонсон хоче скасувати надзвичайні правила, які діяли у зв’язку з епідемією коронавірусу.

Розглядається варіант, за яким перебування в самоізоляції для коронахворих буде рекомендованим, але не юридично зобов’язуючим і за порушення не буде передбачатися штрафів. 

За інформацією видання, такі плани розглянуть наступними тижнями і оголосити про зміну підходу можуть навесні. 

Минулого тижня державний секретар з охорони здоров’я Саджид Джевід оголосив, що термін самоізоляції після позитивного тесту в Англії скоротять з 7 днів до 5, за умови, що після цього періоду тест виявиться негативним.

Як повідомлялося, 16 січня Британія зареєструвала найменше випадків зараження з середини грудня. Приріст заражень, після рекордів на початку січня, стабільно знижується. 

Підписуйтеся на Telegram-канал "Європа тут" з найцікавішим від ЄвроПравди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?