Качинський: чим рішучіша позиція Заходу, тим менша ймовірність нової агресії РФ

Середа, 2 лютого 2022, 14:56

Віцепрем’єр Польщі, головна керівної партії "Право і справедливість" Ярослав Качинський вважає, що солідарність європейських країн зменшує ймовірність вибуху війни.

Про це він сказав в інтерв’ю агентству PAP, повідомляє "Європейська правда".

"Чим більш рішучою є позиція Заходу, тим меншою є ймовірність вибуху війни", - заявив Качинський.

За його словами, президент РФ Владімір Путін зараз дуже ризикує, а Захід, у тому Польща, поставлений перед дуже важким випробуванням.

"Якщо він програє це випробування, це відкриє шлях для подальшої російської експансії. Здається, є деякі, хто вважає, що це може бути в інтересах Німеччини. Нехай не забувають, що імперії мають нескінченний апетит", - зазначив Качинський.

"Виграє не той, у кого ВВП вищий, а той, хто має сильнішу армію. Чи мав Чингісхан великий ВВП порівняно з іншими? Це можна зупинити. У Заходу для цього є сили, йому потрібно лише проявити рішучість і певний рівень сміливості, а також розважливість", - додав він.

Нагадаємо, уряд Польщі схвалив рішення про надання Україні допомоги зброєю у вигляді протиракетних комплексів та амуніції. 

Підписуйтеся на Telegram-канал "Європа тут" з найцікавішим від ЄвроПравди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік після Афганістану: що змінила найбільша зовнішньополітична поразка Джо Байдена

Рік тому Сполучені Штати розпочали виведення своїх останніх військових з Афганістану. Це рішення вплинуло не лише на регіон, але й на США та навіть на Україну.

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.