Британська розвідка поділилася оцінкою військової ситуації в Україні

Середа, 16 березня 2022, 09:14

У британській розвідці вважають, що російські сили продовжують "буксувати" через те, що прив’язані до мережі доріг і що Україна не втратила контроль у повітрі. 

Як пише "Європейська правда", про це йдеться у повідомленні Міноборони Британії від 16 березня.

За їхньою оцінкою, російські війська значною мірою залишаються прив’язані до доріг і, схоже, не наважуються на маневри поза ними. Ключову роль у стриманні їхнього просування зіграло рішення України підривати мости на маршрутах наступу. 

"Через те, що Росія і далі не може отримати над контроль над повітрям, це суттєво зменшило їхню спроможність ефективно задіювати маневри у повітряному просторі та ще більше обмежує наявні варіанти… ЗСУ у своїй тактиці вміло скористалися недостатньою маневреністю російських сил, розлагодивши їхнє просування і завдавши тяжких втрат", - зазначають у повідомленні.

Днями колишній командувач армії США у Європі Бен Ходжес сказав, що, за його оцінками, протягом 10 днів російські сили опиняться у становищі, коли вже не можуть проводити наступальні операції. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як українка стала активісткою року в Польщі. Історії про "кров", посла РФ та блокаду кордону

Наталія Панченко: "Поліції я офіційно оголосила, що це спонтанне мирне зібрання... Згодом проти нас почали замовляти тітушок".

Допомога Путіну під маскою екології: що не так з ініціативою Єврокомісії

Вже 6 липня Європейський парламент голосуватиме за ініціативу визнати проєкти будівництва газових та атомних електростанцій як "зелених" та екологічних.

Канадський прецедент: як конфісковані російські активи будуть передані Україні

Канада першою із західних країн законодавчо прописала можливість використовувати на підтримку України конфісковані російські активи, що потрапили під санкції через війну.