США анонсували нові санкції проти компаній з РФ та Білорусі

Четвер, 31 березня 2022, 23:50

Найближчими днями Міністерство торгівлі США додасть до свого санаційного списку ще 120 російських та білоруських компаній та організацій.

Як повідомляє "Європейська правда" із посиланням на CNN,  таку заяву зробила директор з комунікацій Білого дому Кейт Бідінгфілд.

"У найближчі дні Міністерство торгівлі також вживе подальших дій для погіршення стану оборонного, аерокосмічного та морського секторів Росії, додавши 120 організацій у Росії та Білорусі до списку організацій. Таким чином, кількість  російських та білоруських компаній, що потрапили вторгнення, вже перевищить 200", - заявила вона.

Речниця Білого дому зазначає, що додавання компаній до санаційного списку означає, що вони "більше не можуть отримати найсучасніші технології США без ліцензії, в якій у більшості випадків, якщо не у всіх, буде відмовлено".

Вона додала: "Потужність цих обмежень з часом буде посилюватися, оскільки Росія збирає залишки запасів, наприклад, запчастин для певних літаків і танків".

Нагадаємо, 31 березня Міністерство фінансів США ввело санкції проти 13 росіян та 21 російської компанії, які працюють у сфері високих технологій, у тому числі на потреби російської армії.

Санкції введені зокрема проти акціонерного товариства "Мікрон", найбільшого російського виробника та експортера мікроелектроніки та найбільшого в Росії виробника мікросхем.

Також у списку санкцій компанія з розробки програмного забезпечення та комунікаційних технологій АТ "НДІ-Вектор" та комп'ютерна фірма T-Platforms.

Під санкції також потрапили ТОВ "Сернія Інжиніринг" та ТОВ "Сертал", пов'язані з підприємствами з виробництва озброєнь та спеціального обладнання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: