Німецький міністр: Путін використовує голод як зброю

Середа, 18 травня 2022, 13:19

Міністр розвитку Німеччини Свенья Шульце закликала G7 докласти спільних зусиль для боротьби з голодом, який може настати у результаті війни в Україні.

Про це, як пише "Європейська правда", повідомляє Spiegel.

"Жахливі наслідки російської загарбницької війни виходять далеко за межі України", - сказала Шульце на зустрічі міністрів розвитку G7 в Берліні.

"Є ризик голоду, тому що Путін використовує голод як зброю. Ми повинні протистояти цьому за допомогою нового альянсу з глобальної продовольчої безпеки, який ми хочемо прийняти на цій зустрічі", - заявила вона.

До четверга міністри розвитку країн G7 обговорюватимуть поточні виклики, починаючи від продовольчої кризи та зміни клімату до відбудови вільної України, яка також є великим світовим експортером зерна.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль візьме участь у засіданні віртуально.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Кандидат у члени" Тримор'я: як Україні краще скористатися новим статусом

Що означає для України новий статус держави-партнера в Ініціативі Тримор’я? І що потрібно зробити, щоб розвинути цей успіх?

Досить симуляції. Чому Україна має розірвати відносини з Білоруссю Лукашенка

Політика особливого ставлення до режиму Лукашенка, яку проводив Київ, колись справді мала сенс. Проте зараз аргументів на користь цього більше не існує.

Як діють санкції та коли вони вплинуть на Путіна: стаття головного дипломата ЄС

Чи справді західні санкції впливають на російську економіку? Проста відповідь: вони вже починають давати ефект, і найближчими місяцями він зростатиме.