У Польщі агітують вступати на добровольчу строкову військову службу

Субота, 21 травня 2022, 14:44

У Польщі 21 травня розпочався набір на добровольчу строкову військову службу. 

Про це, як пише "Європейська правда", повідомило "Польське радіо".

У зв’язку зі стартом набору у 32 населених пунктах Польщі відбуваються так звані військові "пікніки" під гаслом "Приєднайся до добровольчої військової служби".

Міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак на відкритті військового "пікніку" у місті Красник Люблінського воєводства повідомив, що цього року в армії відкрито 15 тисяч вакансій.  

"Ми всі чудово знаємо, що відбувається за нашим східним кордоном. Ми усвідомлюємо загрозу. Це реальна загроза. Росія напала на Україну. За нашим східним кордоном триває війна. Найкращою, найефективнішою відповіддю на цю загрозу є зміцнення польських збройних сил. Саме тому ми вирішили почати набір на добровольчу строкову військову службу", - повідомив міністр. 

Очільник Міноборони Польщі наголосив, що сильну польську армію мають підтримувати цивільні особи, які пройшли відповідну підготовку. Військова служба, у свою чергу, дасть їм змогу отримати нові навички, які будуть цінними і "в цивільному житті".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?